środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Rezerwy Rybnika wygrywają w Knurowie

29.04.2019 19:12 | 0 komentarzy | epi

W 15. kolejce III ligi piłki nożnej kobiet TS ROW II Rybnik wygrał z MTS-em Knurów 4:0

Już w 7. minucie spotkania w Knurowie rybniczanki wyszły na prowadzenie po golu Mai Krótki. W dalszej części meczu hat-trikiem popisała się Katarzyna Kubik i na przerwę przyjezdne schodziły prowadząc 4:0. W drugiej połowie zawodniczki z Knurowa nie zdołały odrobić strat i wynik do końca spotkania nie uległ zmianie. Trzy punkty powędrowały na konto drugiej drużyny ROW-u. Po 13. meczach MTS Knurów jest na ostatnim, a TS ROW II Rybnik na 4 miejscu tabeli III ligi.

MTS Knurów - TS ROW II Rybnik 0:4 (0:4)

Bramki: Maja Krótki 7., Katarzyna Kubik 16., 27., 35.

MTS Knurów: Weronika Słupik (71. Monika Matera), Roksana Kula, Gabriela Pytel (51. Karolina Lenard), Julia Włochowicz (69. Martyna Maciaś), Nikola Żmijan (65. Kamila Gumieniak), Adrianna Czech, Zofia Glapa, Wanesa Kapol, Anna Karwot, Barbara Pałac, Katarzyna Pyka

TS ROW II Rybnik: Aleksandra Kowalczyk, Maria Skorupa (50. Katarzyna Kuliś), Wiktoria Kask, Aleksandra Zajkowska, Maja Krótki, Alicja Bzowska, Sabina Nowosielska, Agata Bałuc (55. Izabela Kędzierska), Kinga Gajda (68. Laura Kozielska), Katarzyna Kubik, Julia Wywrot