Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Decor Bełk wskoczył na fotel lidera

01.05.2019 21:39 | 3 komentarze | adi

Decor Bełk wygrał na wyjeździe z MRKS-em Czechowice-Dziedzice 4:1 i w związku z remisem LKS-u Caniec wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli.

Do przerwy Decor wygrywał 1:0 po bramce Dawida Grabca po rzucie rożnym. Druga połowa była dla gospodarzy fatalna. Już na jej początku prowadzenie gości podwyższył Łukasz Spórna, później do siatki piłkę skierował Damian Olczak, a następnie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik MRKS-u, Rafał Żurek. Osłabionych rywali ponownie ukłuł Olczak. Miejscowych stać było jedynie na honorowe trafienie tuż przed końcem spotkania, a na listę strzelców wpisał się Raszka.

Dzięki wygranej Decor wskoczył na pierwsze miejsce. Ma na koncie 46 punktów, o jeen więcej od LKS-u Czaniec i Kuźni Ustroń.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Decor Bełk 1:4 (0:1)

Bramki: Raszka - Grabiec, Spórna, Olczak 2.

MRKS: (skład wyjściowy) Kraus - Dzionsko, Zarychta, Żurek, M.Wójcik - Szczęsny, Szędzielarz, Wojtyła, Matuszczyk, Przemyk - Jonkisz

Decor: Mateusz Łobaczewski - Dawid Grabiec, Patryk Lach, Marcin Mizia, Piotr Groborz (73. Michał Stryczek), Bartosz Wójcik, Robert Dymowski, Łukasz Spórna (66. Dawid Semeniuk), Wojciech Barnik, Wojciech Rasek (84. Andrzej Niewiedział), Damian Olczak