Śląsk Reńska Wieś nadal bez punktów

08.05.2019 06:31 | 0 komentarzy | epi

W 13. kolejce III ligi piłki nożnej kobiet LKS Śląsk Reńska Wieś przegrał z Piastem Strzelce Opolskie

Piłkarki z Reńskiej Wsi przegrały kolejny mecz, na własnym boisku uległy drużynie Piasta Strzelce Opolskie. W 28. minucie spotkania przyjezdne wyszły na prowadzenie po golu Natalii Ochwat. Po przerwie ta zawodniczka skompletowała hattricka i gospodynie przegrały 3:0. W najbliższy weekend LKS Śląsk Reńska Wieś zagra na wyjeździe z UKS-em SAP Brzeg.

LKS Śląsk Reńska Wieś - SKS Piast Strzelce Opolskie 0:3 (0:1)

Bramki: Natalia Ochwat 28., 57., 79.

LKS Śląsk Reńska Wieś: Karolina Gaida, Wiktoria Pisarczyk (62. Roksana Zgrzebniok), Julia Franica (46. Kamila Janik), Agata Kubina (60. Emilia Lohrengel), Marta Morawiec, Anna Baranek, Natalia Kaleta, Sabina Kaleta, Oliwia Langer, Julia Sambok, Kinga Tyczka