imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Ważna wygrana Odry Centrum

19.05.2019 00:01 | 4 komentarze | adi

Odra Centrum Wodzisław Śląski wygrała na wyjeździe z Dębem Gaszowice 2:1.

Mecz dwóch walczących o utrzymanie drużyn lepiej rozpoczęli gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził Kamil Sikora. Goście jednak jeszcze przed przerwą odrobili stratę po golu Tomasza Okraszewskiego, a tuż przed końcem pierwszej połowy bramkę na 2:1 dla wodzisławian strzelił Marcin Ośliźlok. Odra Centrum w drugiej części utrzymała prowadzenie i zgarnęła trzy punkty, dzięki którym oddaliła się od dołu tabeli. Wodzisławianie są na 12. miejscu i mają cztery punkty przewagi nad Dębem, sześć nad Unią Racibórz i siedem nad przedostatnią Spójnią Landek, która rozegrała dwa mecze mniej.

Dąb Gaszowice - Odra Centrum 1:2 (1:2)

Bramki: Sikora 8. - Okraszewski 38., Ośliźlok 45.

Dąb: Kuczera - Markiefka, Jurczyk (63. Niećko), Orzeł, Mazur - Kraśniewski, Reguła, Zdunek (73. Szewczyk), Stebel - Elias - Kamil Sikora (84. Szymura)

Odra: Mandrysz - Reinhard, Cichy, Gorzawski, Malinowski (70. Krzyżok), Zieliński, Okraszewski, Pastuszak, Oślizlok, Wodecki, Lukoszek.