Rezerwy SWD przegrały na własnym stadionie

21.05.2019 07:00 | 0 komentarzy | rafbl

Piłkarki rezerw wodzisławskiego SWD mimo prowadzenia do przerwy 1:0 przegrały domowe spotkanie 18. kolejki spotkań III Ligi Kobiet z MKS-em Myszków 1:2.

Gospodynie dobrze rozpoczęły spotkanie i już w 14. minucie za sprawą bramki strzelonej przez Katarzynę Psotę wyszły na prowadzenie 1:0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron przyjezdne za w ciągu 4 minut odwróciły losy spotkania. Wyrównująca bramka padła w 61. minucie, natomiast w 64 piłkarski z Myszkowa wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca zwyciężając 2:1.

Porażka sprawiła, że rezerwy SWD spadły w ligowej tabeli na 4. miejsce. Kolejne spotkanie wodzisławianki rozegrają w sobotę, kiedy na wyjeździe zmierzą się z rezerwami ekstraklasowych Czarnych Sosnowiec. Początek meczu o godzinie 16.

KS SWD II Wodzisław Śląski - MKS Myszków 1:2 (1:0)

Bramki: Katarzyna Psota 14. - Patrycja Sakłak 61., Kinga Wierzbicka 64.

SWD II: Martyna Jereczek - Nicole Jendrzejczyk, Oliwia Kąsek (55. Paulina Ławniczak), Gabriela Niemiec (67. Aleksandra Piwowarczyk), Zuzia Przeciszewska (80. Aleksandra Szypuła), Katarzyna Psota, Aleksandra Krakowczyk, Wiktoria Marzec, Natalia Miąsko, Dominika Ratajczak, Agnieszka Szymiczek (41. Julia Woźniak)

MKS: Julia Kopińska, Klaudia Matusik, Kinga Wierzbicka, Aleksandra Knieszner, Paula Specjał, Patrycja Grząś, Izabela Kuźniak, Paulina Niemczyk, Klaudia Nowak, Patrycja Sakłak, Karolina Woźniakowska