Odra Centrum nie wykorzystała rzutu karnego i przegrała

25.05.2019 21:41 | 1 komentarz | adi

Odra Centrum Wodzisław Śląski przegrała u siebie z Polonią Łaziska Górne 2:3. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego w 90. minucie spotkania.

Odra Centrum objęła prowadzenie po golu Marcina Ośliźloka, ale prowadziła zaledwie chwilę - błyskawicznie odpowiedział Dawid Hewlik. Co więcej, tuż przed końcem pierwszej połowy goście strzelili drugiego gola - tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Uniejewski. Na początku drugiej połowy na 3:1 podwyższył Kamil Adamczyk. Gospodarzom w końcówce udało się złapać kontakt za sprawą Tobiasza Wodeckiego. W 90. minucie wodzisławianie mieli idealną okazję do wyrównania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Pastuszak. Jego strzał obronił bramkarz.

Wodzisławianie zajmują 13. miejsce w tabeli z 29 punktami. Taką samą zdobycz ma 12. Spójnia Landek. 14. Unia Racibórz ma 26 "oczek", a 15. Dąb Gaszowice 25. W następnej kolejce Odra Centrum zagra na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica.

Odra Centrum Wodzisław Śląski - Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:2)

Bramki: Ośliźlok 15., Wodecki 84. - Hewlik 16., Uniejewski 42., Adamczyk 53.

Odra: (skład wyjściowy) Mandrysz - Gorzawski, Cichy, Buczek, Lukoszek, Okraszewski, Zieliński, Pastuszak, Wodecki, Kocztorz, Ośliźlok.