GKS Walka Zabrze musiał powalczyć o zwycięstwo z rezerwami Ruchu Kozłów [ZDJĘCIA]

26.05.2019 14:56 | 0 komentarzy | tom

W niedzielne południe PKS Ruch Kozłów podjął na swoim boisku wicelidera Zabrzańskiej B klasy - GKS Walkę Zabrze. Gospodarze po pół godzinie gry prowadzili 2:0. Pierwsza bramka dla Zabrza padła tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę. Druga część spotkania zdecydowanie należała do GKS-u, który zdobył jeszcze 3 gole. Wiarę na remis Ruchu przywrócił Bartłomiej Pawlaczyk strzałem w 85 minucie, jednak decydującą bramkę na 4:3 dla Zabrza w doliczonym czasie gry zdobył Michał Hibner.

PKS Ruch II Kozłów - GKS Walka Zabrze 3:4 (2:1)

Bramki: Jakub Kasperek 18., Marcin Granda 29., Bartłomiej Pawlaczyk 85. - Mateusz Jurzysta 44., Piotr Petzelt 64., Przemysław Nowak 77., Michał Hibner 90.

Żółte kartki: Dawid Kocur, Sebastian Sieja (Ruch) - Piotr Petzelt, Michał Hutka (Walka)

Spotkanie sędziowali: Przemysław Burliga, Janusz Mytych, Jerzy Kolloch.

Ruch: Adam Hosz, Maciej Panek, Sebastian Sieja, Łukasz Kropelnicki (65. Dawid Kocur), Mateusz Pawlaczyk, Bartłomiej Małek, Andrzej Krupa, Szymon Sieja, Marcin Granda, Adam Waszkiewicz, Jakub Kasperek (78. Kamil Waniczek). Trener: Rafał Zygmunt.

Walka: Jakub Skubacz, Łukasz Modrzejewski, Marcin Janocha, Łukasz Krystaszek, Adam Skolik (46. Sebastian Sersisko), Aleksander Mokros (60. Rafał Jankowski), Marcin Letkiewicz (46. Grzegorz Bilski), Michał Hutka, Marek Henel (78. Michał Hibner), Mateusz Jurzysta (46. Artur Osadnik), Piotr Petzelt (75. Przemysław Nowak). Trener: Wojciech Strużyna.