środa, 19 stycznia 2022

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Biało-czerwoni trenowali z Niemcami. Pojawił się Wilfredo Leon

26.05.2019 21:31 | 0 komentarzy | rafbl

W niedzielne popołudnie w gliwickiej Arenie Mistrzowie Świata odbyli wspólny trening z reprezentacją Niemiec, z którą dzień wcześniej rozegrali sparing. W biało-czerwonych barwach trenował między innymi Wilfredo Leon, który znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski jednak będzie mógł w niej grać dopiero od 24 lipca 2019 roku. 

Biało-czerwoni trenowali z Niemcami. Pojawił się Wilfredo Leon
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niedzielny trening w Arenie Gliwice miał charakter zamknięty. Niemcy na treningu pojawili się identycznym zestawieniu jak w sobotnim sparingu. Natomiast wśród Polaków pojawili się zawodnicy, którzy dzień wcześniej nie grali. Byli to między innymi Paweł Zatorski z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz Michał Szalacha z Jastrzębskiego Węgla. W gronie podopiecznych trenera Vitala Heynena znalazł się również Wilfredo Leon, który odbywa obecnie karencję nałożoną przez Międzynarodową Federację Siatkówki za zmianę tzw. "sportowego obywatelstwa" i w biało-czerwonych barwach oficjalnie występować będzie mógł od 24 lipca 2019 roku.

Przed reprezentacją Polski kilka dni wolnego. W piątek w katowickim Spodku rozpoczną oni zmagania w Lidze Narodów. Ich rywalami będą Australia, USA i Brazylia.