KKS Zabrze umacnia się na podium

27.05.2019 21:00 | 0 komentarzy | rafbl

W niedzielnym meczu 19. kolejki II Ligi Kobiet piłkarki KKS-u Zabrze bez problemów pokonały na własnym stadionie Plon Błotnica Strzelecka 2:0. Wygrana pozwoliła im umocnić się na 3. miejscu w ligowej tabeli.

Pierwszą bramkę dla gospodyń spotkania zdobyła Barbara Iwańska, która wpisała się na listę strzelców w 26. minucie. Jak się okazało była to jedyna bramka pierwszej części spotkania. Po zmianie stron wynik podwyższyła Joanna Kęsoń, która bramkę dla zabrzanek zdobyła w 59. minucie ustalając tym samym wynik na 2:0. Piłkarki KKS-u, które w ligowej tabeli zajmują 3. miejsce mają do rozegrania jeszcze trzy spotkania.

KKS Zabrze - LKS Plon Błotnica Strzelecka 2:0 (1:0)

Barbara Iwańska 26., Joanna Kęsoń 59.

KKS: Simona Wrazidło (55. Natalia Sypniewska), Klaudia Ledwoń, Roxana Fross, Joanna Kęsoń, Izabela Jaklowska, Laura Englisz (90. Julia Rybarczuk), Wioletta Dziółko (85. Sara Bońkowska), Angelika Czmok, Kamila Brzezina, Barbara Iwańska (85. Katarzyna Ciepła), Barbara Żelichowska

LKS: Zuzanna Struczewska - Daria Stanisławska (70. ), Magdalena Nagoda, Izabela Frąckowiak, Brygida Brysiak, Sandra Jokiel, Alicja Juretko (30. ), Paulina Knoppik, Kinga Michna, Anna Michna, Magdalena Truszczak

Żółte kartki: Simona Wrazidło, Roxana Fross - Anna Michna