Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Wilczek dał sygnał do ataku. Broendby w Lidze Europy

01.06.2019 07:55 | 0 komentarzy | adi

Kamil Wilczek strzelił gola i zanotował asystę w wygranym 4:2 meczu Broendby IF z Randers FC.

Był to niezwykle ważny mecz - baraż o udział w eliminacjach do Ligi Europy. Początkowo spotkanie układało się po myśli gości, którzy prowadzili 2:0. Dopiero cztery minuty po drugiej bramce dla Randers, Kamil Wilczek zdobył kontaktowego gola, a kilkanaście minut później asystował przy trafieniu Dominika Kaisera na 2:2. Zmotywowani gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki i to oni cieszą się z awansu.

Broendby pucharową rywalizację zacznie dosyć szybko - od pierwszej rundy eliminacji, która rozegrana zostanie 11 i 18 lipca.

Broendby IF - Randers FC 4:2 (0:1)

Bramki: Kamil Wilczek 55., Dominik Kaiser 67., Besar Halimi 72., Emil Riis 89. (s) - Mikkel Kallesoe 36., Mads Aaquist 51.