Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Wysoka porażka MTS-u Knurów

03.06.2019 16:45 | 0 komentarzy | rafbl

Aż 0:7 przegrały domowy mecz 20. kolejki spotkań grupy Śląskiej III Ligi piłkarki MTS-u Knurów, które w niedzielne popołudnie podejmowały na własnym stadionie AKS Mikołów.

Wynik meczu już w 7. minucie otworzyła Iwona Baran zdobywając pierwszą bramkę dla przyjezdnych. Cztery minuty później kolejnego gola dla mikoławianek zdobyła Karolina Kołdon. W 31. minucie Dagmara Wieczorek podwyższyła prowadzenie gości ustalając wynik do przerwy na 0:3.

Siedem minut po zmianie stron kolejnego gola zdobyła Wiktoria Psotek. W kolejnych minutach boiskowe wydarzenia nie ulegały zmianie i dopiero w 74. minucie piątą bramkę dla AKS-u zdobyła Paulina Topoła. Sześćdziesiąt sekund później prowadzenie przyjezdnych powiększyła Dorota Młynarczyk, a w pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik na 0:7 ustaliła Dagmara Wieczorek, która zdobyła swojego drugiego gola w meczu.

MTS Knurów przegrał po raz szesnasty w sezonie i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek z sześcioma punktami na koncie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

MTS Knurów - AKS Mikołów 0:7 (0:3)

Iwona Baran 7., Karolina Kołdon 11., Dagmara Wieczorek 31., 80+1., Wiktoria Postek 47., Paulina Topoła 74., Dorota Młynarczyk 75.

MTS: Weronika Słupik, Krolina Lenard, Roksana Kula, Kamila Gumieniak, Gabriela Pytel, Julia Włochowicz, Adrianna Czech, Anna Krawot, Paulina Laubach (50. Monika Matera), Martyna Maciaś (60. Nadia Bogusławska), Barbara Pałac

AKS: Kinga Krymer - Paulina Zarzycka (59. Karolina Prasoł), Karolina Kołdon, Karolina Łuczkiewicz (70. Barbara Psotek), Dagmara Wieczorek, Paulina Topoła, Magdalena Piekorz, Iwona Baran (63.Dorota Młynarczyl), Aleksandra Miketta, Alicja Psotek, Wiktoria Psotek