środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Łamatorzy na II Silesian Open w Katowicach [ZDJĘCIA]

05.06.2019 08:17 | 0 komentarzy | dud

W sobotę 1 czerwca odbył się w Katowicach drugi z cyklu turniej Ju Jitsu Silesian Open 2019. Impreza zorganizowana została przez Roan Fight Club Ktowice oraz Śląski Związek Ju Jitsu.

W zawodach uczestniczyło 273 zawodników z 40 klubów. Stoczono 661 pojedynków na pięciu matach. Zawody były rozegrane w konkurencjach Fighting, Fighting bez I fazy, Duo System, Ne Waza. Raciborski klub brazylijskiego jiu jitsu "Łamator" reprezentowało pięcioro najmłodszych zawodników, którzy walczyli w konkurencjach: Fighting bez I fazy - na zasadach zbliżonych do Judo oraz Ne Waza - na zasadach brazylijskiego jiu jitsu. Po wielu widowiskowych i zaciętych pojedynkach Raciborzanie wywalczyli w sumie osiem medali, a pierwsze miejsca nagradzane były pamiątkowymi pucharami.