Wtorek, 7 maja 2024

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

Miłe złego początku knurowskiego MTS-u

11.06.2019 09:00 | 0 komentarzy | rafbl

Szybko zdobyta bramka nie przełożyła się na końcowy sukces zawodniczek MTS-u Knurów, które wysoko przegrały wyjazdowe starcie z liderem rozgrywek.

Spotkanie świetnie otworzyły piłkarki MTS-u, które za sprawą bramki Pauliny Laubach objęły w 4. minucie prowadzenie. Trzy minuty później był już jednak remis, a w kolejnych minutach gospodynie zdobyły jeszcze cztery gole ustalając wynik do przerwy na 5:1 dla częstochowianek. Po przerwie zawodniczki lidera grupy śląskiej III Ligi Kobiet zdobyły jeszcze trzy bramki ustalając wynik spotkania na 8:1. Knurowianki, które na kolejkę przed końcem rozgrywek z sześcioma punktami na koncie zamykają ligową stawkę w ostatnim meczu podejmą na własnym stadionie Polonię Tychy.

KS Skra Częstochowa - MTS Knurów 8:1 (5:1)

Bramki: Natalia Liczko 7., 18., Oliwia Młynek 11., 23., 66., Ewelina Kaczmarzyk 32., Nicola Wojciechowska 55., Wiktoria Ślusarczyk 78. - Paulina Laubach 4.

Skra: Sara Chrząstek (58. Wiktoria Ślusarczyk), Wiktoria Dzianek (73. Ewa Pietrzak), Natalia Grajcar, Małgorzata Juszczyk, Ewelina Kaczmarzyk, Natalia Liczko, Oliwia Młynek (76. Agnieszka Kosmala), Aleksandra Połacik, Maja Tomczyk, Weronika Włoch, Nicola Wojciechowska

MTS: Karolina Lenard, Roksana Kula, Kamila Gumieniak, Gabriela Pytel, Julia Włochowicz, Zofia Glapa, Paulina Laubach, Martyna Maciaś, Barbara Pałac, Nadia Bogusławska (65. Natalia Ocieczek), Julia Janowska