Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Gol Daniela Szczepana dla Śląska Wrocław [WIDEO]

28.06.2019 18:01 | 0 komentarzy | kozz

W poprzednim sezonie były napastnik GKS Jastrzębie nie miał zbyt wiele okazji do pokazania się na boiskach ekstraklasy. Może w przyszłym będzie inaczej? Póki co, Szczepan dobrze rozpoczął okres przygotowawczy. Strzelił gola dla Śląska Wrocław w sparingu przeciw słowackiemu MFK Ružomberok.

Materiał wideo:

Daniel Szczepan, który jest wychowankiem Gosława Jedłownik i Górnika Pszów do Śląska Wrocław trafił rok temu z GKS-u Jastrzębie. Napastnik jednak przez rundę jesienną próbował dobić się do meczowej kadry. Po dobrze przepracowanej zimie Szczepan dostawał szanse występów na boiskach ekstraklasy, ale gola nie zdobył. Po powrocie z kontuzji czołowego snajpera Marcina Robaka, zawodnik z naszego regionu ponownie zasiadł na ławce rezerwowych i trybunach. W przerwie letniej Szczepanowi ubył z rywalizacji Robak, który odszedł do Miedzi Legnica. Do Śląska sprowadzili w jego miejsce bramkostrzelnego Hiszpana Erika Expósito. Szczepan zatem dalej będzie miał mocną konkurencję w ataku.

Nasz napastnik zagrał po 45 minut w sparingu z Odrą Opole (2:1) i w dzisiejszym z MFK Ružomberok (1:2). Strzelił dla Śląska jedyną bramkę w meczu ze Słowakami wpisując się na listę strzelców w 6. minucie dobijając strzał Piotra Celebana.

Początek rozgrywek PKO Ekstraklasy dla Śląska Wrocław to data 20 lipca. Wówczas na wyjeździe zagra z Wisłą Kraków.

W drużynie Śląska między słupkami występuje nowy zawodnik wrocławskiej drużyny, były bramkarz ROW 1964 Rybnik, Daniel Kajzer.

Śląsk Wrocław - MFK Ružomberok 1:2 (1:0)

Daniel Szczepan 7. - Mário Mrva 72., Jakub Kudlička 79.