imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Odra Wodzisław rozgromiona w Bytomiu

20.07.2019 14:33 | 16 komentarzy | adi, kozz

Polonia Bytom wygrała w sparingu z Odrą Wodzisław aż 6:1.

Już do przerwy bytomianie strzelili cztery bramki, a na listę strzelców wpisali się Szymon Małecki, Piotr Makowski i dwukrotnie Jarosław Czernysz. W drugiej połowie jako pierwsi gola zdobyli wodzisławianie po rzucie karnym (Dudziński). Dwa ostatnie trafienia należały do Patryka Stefańskiego.

Odra grała w rezerwowym składzie. Podstawowi zawodnicy grali wczoraj z Zagłębiem Sosnowiec (1:2).

Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski 6:1 (4:0)

Małecki, Makowski, Czernysz 2, Stefański 2 - Dudziński

Polonia: Wierzbicki - Budzik, Bedronka, Matusiak, Hałgas - Czajkowski - Małecki, Krzemień, Lachowski, Czernysz - Stefański (30. Makowski); (II połowa) Gargasz (60. testowany) - Budzik (65. Skrzypiński), testowany, Matusiak, Hałgas (60. testowany) - Czajkowski (65. testowany) - Fornalczyk, Lachowski (60. Stefański), Krzemień, Pośpiech - Makowski.

Odry: Lichoń – Świerzewski (46. Słodowy, 80. Wojtala), Majeranowski, Grzechynka (46. Sadio), Zawodnik Testowany (60.  Dudzik) – Zieliński (46. Szczepanek), Kasprzyk (46. Zawodnik testowany), Malinowski (46. Sarki), Juraszczyk (46. Pikul), Białas (46. Musiolik, 75. Zieliński) – Rycka (60. Dudziński).