Hat-trick Nikol Kaletki

01.08.2019 11:58 | 0 komentarzy | rafbl

Pochodząca z Grzędzina Nikol Kaletka zdobyła trzy bramki w ostatnim przed startem sezonu sparingowym meczu wicemistrzyń Polski - Medyka Konin.

Rywalkami Medyka Konin był litewski zespół - FK Utenis Utena. Wicemistrzynie Polski w barwach których w pierwszej połowie swoje umiejętności zaprezentowała Nikol Kaletka rozbiły rywalki aż 0:10. Trzy bramki dla zwyciężczyń wpisując się na listę strzelczyń w 3., 12. i 16. minucie zdobyła wspomniana Kaletka.

Koninianki ligowe rozgrywki rozpoczną już w najbliższą sobotę, kiedy to w wyjazdowym meczu zmierzą się z AZS-em PWSZ Wałbrzych. Początek spotkania o godzinie 16:30.

FK Utenis Utena - Medyk Konin 0:10 (0:6)

Bramki: Kaletka 3., 12., 16., Chudzik 14., Kopińska 18., 36., 80., Majda 61., 88., Zając 83.

Medyk wystąpił w składzie: Dominiczak - Maskiewicz, Gedgaudaite (46. Sałata), Helińska, Majda, Lišková (46. Sirant), Rogaceva, Chudzik (46. Zając), Grzywińska, Kaletka (46. Gawrońska), Kopińska.