Mimo osłabienia Syrynia wygrała w Rogowie [ZDJĘCIA]

19.08.2019 11:37 | 0 komentarzy | kozz

Przyszłość Rogów i Naprzód Syrynia to spadkowicze z okręgówki. Spotkali się ze sobą już w II kolejce raciborskiej A klasy.

W swoich pierwszych meczach zarówno piłkarze z Rogowa jak i Syryni zanotowali remisy. Przyszłość z Odrą Nieboczowy (2:2), a Naprzód 1:1 ze Studzienną. Na stadionie w Rogowie lepiej w mecz weszli gospodarze, którzy objęli prowadzenie po golu Bartosza Stebla. Goście szybko odpowiedzieli trafieniem Mateusza Sowy i po kwadransie był remis 1:1. W I połowie mieliśmy jeszcze dwa, ale jak się okazało wcale nie kluczowe momenty. Czerwona kartka dla strzelca gola - Mateusza Sowy i gol dla Rogowa. Znów autorem trafienia był Stebel. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 2:1. Po przerwie swoją skuteczność z rzutów karnych wykazał Paweł Wieczorek, który najpierw wyrównał stan meczu, a 20 minut poźniej dał Naprzodowi prowadzenie. Zespół z Syryni mimo, że grał w II połowie w "10" zapisał na swoim koncie trzy punkty.

Przyszłość Rogów - Naprzód 32 Syrynia 2:3 (2:1)

Bartosz Stebel 15., 45. - Mateusz Sowa 16., Paweł Wieczorek 56.-k., 75.-k.

Żółte kartki: Wojciech Pucka (Przyszłość) - Krzysztof Pytlik, Łukasz Dzierżęga (Naprzód)

Czerwona kartka: Mateusz Sowa (45., Naprzód)

Rogów: Kamil Zychma - Szymon Kędzia (80. Mateusz Rajman), Tomasz Kozielski (85. Dawid Kuballa), Kamil Mucha (38. Jarosław Hałacz), Patryk Pietrasz, Krystian Prusowski, Wojciech Pucka, Kamil Rybarz, Bartosz Stebel, Radosław Strączek, Denis Waś.

Syrynia: Rafał Lupa - Marcin Pawełek, Damian Bugla (45. Krzysztof Pytlik), Łukasz Dzierżęga, Patryk Knura, Oliwier Kołek (45. Artur Kuczera), Kamil Nowak (89. Sebastian Walenko), Paweł Paprocki, Mateusz Sowa, Robert Szymiczek (68. Donat Wojtek), Paweł Wieczorek.