Wtorek, 25 stycznia 2022

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Płomień Kobyla z drugim zwycięstwem nadal jest liderem A klasy [ZDJĘCIA]

19.08.2019 11:56 | 0 komentarzy | kozz

Po efektownej wygranej 8:0 z Kornowacem, tym razem Płomień Kobyla pewnie pokonał LKS Pawłów 3:0.

Płomień Kobyla z drugim zwycięstwem nadal jest liderem A klasy [ZDJĘCIA]
Jarosław Marcisz prezentuje świetną formę. Rosły zawodnik w dwóch meczach strzelił 5 goli
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarze z Kobyli mocno weszli w mecz. Już w drugiej minucie po faulu w polu karnym jedenastkę wykorzystał Jarosław Marcisz. Po kwadrasie było już 2:0 jak w pole karne wpadł Kamil Knura i pewnym strzałem pokonał bramkarza Pawłowa. Trzeciego gola gospodarze dołożyli po przerwie, a jego autorem ponownie był Marcisz. 

Płomień po dwóch zwycięstwach lideruje w raciborskiej A klasie z bilansem bramkowym 11-0. Prawdę o drużynie z Kobyli poznamy w następny weekend. Wówczas Płomień na wyjeździe zmierzy się z równie bramkostrzelnym Naprzodem Czyżowice (bilans bramkowy 11-2). 

Płomień Kobyla - LKS Pawłów 3:0 (2:0)

Jarosław Marcisz 2.-k., 54., Kamil Knura 16.

Żółte kartki: Paweł Kowol, Grzegorz Gawron, Mariusz Czogała, Kamil Kubala (wszyscy Płomień) - Mateusz Musioł (Pawłów).

Płomień: Paweł Kałuża - Paweł Kowol (Łukasz Smuda), Mariusz Czogała, Kamil Kubala, Mateusz Gawron (Tomasz Lemiesz), Grzegorz Gawron (Jakub Gatnar), Jarosław Marcisz (Szymon Kubala), Kamil Knura, Patryk Pytlik, Marcin Lukoszek, Jacek Świerczyński (Michał Piątek).

Pawłów: Robert Mizioch - Robert Lazar, Bartłomiej Sobek (Tomasz Gromala), Mateusz Pientka, Szymon Trzeciakowski, Bartosz Trębacz, Jakub Przybyła (Michał Gwioździk), Adam Jurczyk, Arkadiusz Jasny (Jakub Machnik), Maciej Kremzer (Rafał Wiglenda), Mateusz Musioł.