Poniedziałek, 28 listopada 2022

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Rezerwy Brzezia nie miały szans w starciu z LKS-em Wojnowice [ZDJĘCIA]

25.08.2019 10:48 | 0 komentarzy | OlaN

W inaugurującej kolejce C klasy ekipa z Wojnowic wysoko pokonała przed własną publicznością rezerwy LKS Brzezie.

Rezerwy Brzezia nie miały szans w starciu z LKS-em Wojnowice [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Worek z bramkami został otwarty już w pierwszych sekundach meczu. Bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Krzysztofa Fiksiaka. Chwilę później było 2:0, a na listę strzelców wpisł się Kacper Sałaciak. Do przerwy do bramki Brzezia trafiali jeszcze Paweł Zwierzyna oraz Piotr Lazar. Honorowego gola dla zespołu z dzielnicy Raciborza zdobył Tomasz Sładek w pierwszej części spotkania. Po zmianie stron padły już tylko dwie bramki na korzyść LKS-u Wojnowice – jedna z nich to trafienie samobójcze gości, natomiast drugi gol w tej części meczu został zdobyty przez Pawła Zwierzynę. Do samego końca oba zespoły stwarzały sobie sytuacje do podwyższenia wyniku, aczkolwiek więcej bramek już nie padło. Kibice zgromadzeni na boisku w Wojnowicach na pewno nie mogą narzekać na nudne widowisko!

W niedzielę rano LKS Wojnowice poinformował na swojej stronie o śmierci zawodnika Krzysztofa Fiksiaka, który w sobotnim spotkaniu zapisał się na liście strzelców.

LKS Wojnowice – LKS Brzezie II 6:1 (4:1)
Bramki: Paweł Zwierzyna x2, Krzysztof Fiksiak, Kacper Sałaciak, Piotr Lazar, samobójcza - Tomasz Sładek
Wojnowice: Kamil Zawieja, Robert Halfar, Mateusz Adamczyk, Mateusz Wolnik, Piotr Lazar, Kacper Sałaciak, Adam Wolnik, Paweł Zwierzyna, Dawid Marcinek, Krzysztof Fiksiak, Jarosław Szymiczek. Rezerwowi: Paweł Fiksiak, Rafał Wójcik, Sebastian Szmańta, Daniel Cimała, Damian Kleta, Patryk Baka.
Trener: Paweł Zwierzyna