Odra Centrum z kolejną porażką

02.09.2019 11:50 | 0 komentarzy | kozz

Źle się dzieje w klubie z Bogumińskiej. Fatalny start zanotowała osłabiona przed sezonem drużyna Odry Centrum Wodzisław Śląski. W miniony weekend zanotowała czwartą porażkę w czwartym meczu.

Odra Centrum przegrała kolejny mecz, aczkolwiek tym razem zaprezentowała się całkiem poprawnie i była blisko, żeby wywalczyć pierwszy ligowy punkt.

W 21. minucie rzut wolny wykonywał Wróblewski, wrzucił płasko piłkę w pole karne, a tam zza obrońców wyskoczył Staniucha pakując piłkę do bramki, między nogami golkipera Odry i mieliśmy 1:0 dla GKS II Tychy. W drużynie Odry Centrum dogodne sytuacje marnował Daniel Podbioł. Na przerwę piłkarze schodzili przy prowadzeniu gospodarzy 1:0. Po przerwie podopieczni Tkocza strzelili gola wyrównującego, ale sędzia dopatrzył się faulu i to tyszanie nadal prowadzili 1:0. W 74. minucie Staniucha zdecydował się na drybling przed polem karnym rywali, akcję zakończył niesygnalizowanym uderzeniem, a piłka ku rozpaczy gości wpadła do sieci, tuż przy samym słupku (2:0). Przy rzucie rożnym i niepilnowany Skrenik strzałem z powietrza posłał piłkę do bramki (2:1), dając tym samym swojej drużynie nadzieję na korzystny wynik. W 90. minucie Maciejowski cudem wybronił uderzenie rywala, a już w doliczonym czasie gry po faulu Mandrysza na Wróblewskim, rzut karny na trzecie trafienie dla Tychów zamienił Bojarski przypieczętowując tym samym zwycięstwo rezerw.

KP GKS II Tychy - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:1 (1:0)

Michał Staniucha 21., 74., Mariusz Bojarski 90.+2-k. - Kacper Skrenik 82.

Żółte kartki: Kacper Laskoś, Arkadiusz Wolak, Damian Nieśmiałowski (wszyscy GKS II) - Kacper Skrenik, Adam Witoszek, Robert Tkocz (MKP Odra Centrum).

Skład MKP Odra Centrum: Mateusz Mandrysz - Adam Witoszek, Roland Kachel, Mateusz Danieluk (80. Kewin Mokry), Kacper Owczarczyk (46. Tomasz Zieliński), Robert Tkocz, Paweł Zdunek, Damian Gorzawski, Bartłomiej Lorenc, Daniel Podbioł (72. Kamil Koczy), Kacper Skrenik. Trener: Robert Tkocz.