Odra Wodzisław w III rundzie okręgowego Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

11.09.2019 20:45 | 3 komentarze | kozz

Przy Bogumińskiej czwartoligowa Odra zmierzyła się z Gwiazdą Skrzyszów grającą w A klasie. Stawką był awans do III rundy okręgowego Pucharu Polski.

Odra Wodzisław od pierwszych minut nadawała ton grze co rusz wyprowadzając groźne ataki. Już na początku prowadzenie Odrze mógł dać Emmanuel Sarki, ale piłka zamiast wpaść do bramki odbiła słupek. W 20. minucie padł pierwszy gol, a strzelił go Patryk Dudziński pokonując w bramce Gwiazdy swojego byłego kolegę z Odry - Marcina Musioła. Do gwizdka oznajmiającego przerwę Odra miała jeszcze kilka dobrych okazji, ale je marnowała. Po przerwie udało się podwyższyć za sprawą Damian Tarki. Wynik na 3:0 ustalił młodziutki 16-letni Filip Franiczek. Rywale kończyli mecz w "10" po czerwonej kartce. Odra zameldowała się w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

Odra Wodzisław - Gwiazda Skrzyszów 3:0 (1:0)

Patryk Dudziński 20., Damian Tarka 64., Filip Franiczek 90.