Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Hat-trick Kamczyk i Jaszek

12.09.2019 18:24 | 2 komentarze | kozz

Ewelina Kamczyk i Dżesika Jaszek, piłkarki pochodzące z naszego regionu strzeliły łącznie trzy gole w zaległym meczu 2. kolejki ekstraligi kobiet.

Górnik Łęczna Eweliny Kamczyk pokonał Czarne Sosnowiec Dżesiki Jaszek 2:1. Mecz lepiej rozpoczął mistrz Polski. Kamczyk strzeliła gola na 1:0 dla Górnika w 4. minucie spotkania. Wyrównała Jaszek w 16. minucie. Trzeciego gola w spotkaniu jeszcze przed przerwą zdobyła Kamczyk. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów dla zespołu z Łęcznej.

Dla Eweliny Kamczyk z Krzyżanowic było to 8. i 9. trafienie w sezonie. Dżesika Jaszek pochodząca z Cyprzanowa ma na koncie 6 goli. Górnik Łęczna w tabeli jest trzeci, Czarne Sosnowiec na miejscu czwartym. Liderem jest Medyk Konin w którym występuje Nikol Kaletka z Grzędzina (woj. opolskie).