Rezerwy Przyszłości Rogów wygrały w Bukowie [ZDJĘCIA]

15.09.2019 10:27 | 1 komentarz | OlaN

W spotkaniu 4. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) Wypoczynek Buków przegrał na własnym boisku z drugą drużyną Przyszłości Rogów.

Goście na prowadzenie wyszli już w 7. minucie spotkania za sprawą Sebastiana Jaszczaka. Chwilę później ten sam zawodnik drugi raz pokonał Dominika Balcerowskiego. Gospodarze robili wszystko by odrobić straty, jednak brakowało wykończenia akcji lub na posterunku był bramkarz gości. Po zmianie stron do bramki ponownie trafiali tylko zawodnicy prowadzeni przez trenera Radosław Ciuberka. W 74. minucie bramkę na 3:0 zdobył Joachim Waszek. Wynik spotkania na 4:0 w 89. minucie gry ustalił Dawid Kuczera.

Za tydzień Przyszłość II Rogów będzie podejmować na własnym boisku drugą drużynę LKS-u Studzienna, natomiast Wypoczynek Buków pojedzie do Owsiszcz, gdzie zmierzy się z rezerwami tamtejszego LKS-u.

LKS Wypoczynek Buków – KS Przyszłość II Rogów 0:4 (0:2)

Bramki: Jaszczak (7., 11.), Waszek (74.), Kuczera D. (89.)

Kartki: Solich (Wypoczynek), Polak A., Kampka (Przyszłość II)

Wypoczynek: Balcerkowski – Ćwikliński (45. Organiściak), Polman, Zając (45. Sobol), Malcherczyk (67. Sitko), Tomala, Klimanek, Korzonek, Solich K., Sowa (80. Pawlica), Kurzydym (45. Solich B.)
Trener: Janusz Tomala

Przyszłość II: Loga – Bugla B., Polak A. Kühn, Stwiertnia, Białas Sz. (67. Waszek), Kuczera B. (45. Kuczera D.), Polak G., Maciejczyk (60. Rybarz J.), Jaszczak, Kampka (86. Winkler)
Trener: Radosław Ciuberek

Sędzia: Kamil Laska (KS Racibórz)