Udany debiut Jana Furlepy

21.09.2019 18:20 | 2 komentarze | adi

Decor Bełk wygrał 2:1 z Kuźnią Ustroń. Po raz pierwszy zespół z Bełku poprowadził Jan Furlepa.

Już w pierwszych minutach meczu kibice zobaczyli dwie bramki. Gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Pawła Sękowskiego, ale szybko do remisu doprowadził Kamil Maj. Na kolejnego gola trzeba było czekać do drugiej połowy, a trafienie na wagę trzech punktów zanotował Bartosz Wójcik. Kuźnia kończyła mecz w osłabieniu, bo czerwoną kartkę otrzymał Maksymilian Wojtasik. Łącznie sędzia pokazał aż dziewięć żółtych kartek.

Decor po siedmiu kolejkach zajmuje 10 miejsce w tabeli. Ma na koncie 10 punktów. Kuźnia spadła z trzeciej na szóstą pozycję.

Kuźnia Ustroń - Decor Bełk 1:2 (1:1)

Bramki: Sękowski 4. - Maj 7., Wójcik 61.

Decor: Błażej Malcherczyk - Michał Stryczek, Rafał Wybierek, Dawid Grabiec, Piotr Groborz, Bartosz Wójcik (80. Kamil Sikora), Grzegorz Jasiczek (64. Tomasz Reguła), Jakub Pawlik (58. Mateusz Kopia), Kamil Maj,  46. Wojciech Rasek (46. Robert Dymowski), Damian Olczak (84. Tobiasz Wodecki).