Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Druga przegrana rezerw w sezonie

28.09.2019 18:40 | 0 komentarzy | Olla

W meczu 5. kolejki III ligi kobiet rezerwy TS ROW Rybnik uległy drugiej drużynie Czarnych Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 3:2.

Strzelanie w meczu rozpoczęły przyjezdne. Już w 5. minucie spotkania Justyna Kuś musiała wyciągać piłkę z siatki. Sześć minut później wyrównała Dominika Głowacka. Do przerwy więcej bramek nie padło. Po wznowieniu gry to rybniczanki trafiły jako pierwsze. W 59. minucie spotkania bramkarkę gości ponownie pokonała Dominika Głowacka. Piłkarki z Sosnowca były w tym meczu jednak skuteczniejsze od drużyny prowadzonej przez trenera Mariusza Adaszka. W 66. oraz 79. minucie gry Justyna Kuś została pokonana przez rywalki i spotkanie zakończyło się wygraną gości 3:2.

Dla TS ROW II Rybnik przegrana z rezerwami Czarnych Sosnowiec była drugą porażką w tym sezonie. Za tydzień rybniczanki pojadą do Knurowa, gdzie zmierzą się z miejscowym Kobiecym Klubem Piłkarskim.

TS ROW II Rybnik - KKS Czarni II Sosnowiec 2:3 (1:1)

Bramki dla TS ROW: Dominika Głowacka (11., 59.)

TS ROW: Kuś - Wywrot, Milkowska, Kask, Nowosielska, Parzych, Garcarczyk, Botor, Sarquessa, Sroka, Głowacka.