Piłkarki z Knurowa z kolejną przegraną

29.09.2019 14:39 | 0 komentarzy | Olla

Trzecioligowe piłkarki MTS-u Knurów przegrały 0:3 z LKS-em Goczałkowice.

Na mecz w ramach 5. kolejki III ligi kobiet drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Szkatułę pojechała do Goczałkowic, gdzie zmierzyła się z miejscowym LKS-em. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodyń, dla których wygrana z MTS-em Knurów była drugim meczem zakończonym z kompletem punktów.

Piłkarki z Knurowa długo broniły się przed stratą gola. Po bezbramkowej pierwszej części spotkania Barbara Pałac w drugiej połowie trzykrotnie musiała wyciągać piłkę z siatki. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 59. minucie gry, a na listę strzelców wpisała się Karolina Pustelnik. W 81. minucie bramkarkę z Knurowa pokonała Anna Dzida. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry na 3:0 trafiła Karolina Konior.

Za tydzień MTS Knurów zmierzy się z MKS-em Myszków.

LKS Goczałkowice - MTS Knurów 3:0 (0:0)

Bramki: Karolina Pustelnik (59.), Anna Dzida (81.), Karolina Konior (90. Wiktoria Świgoń)

LKS: Karolina Dzida, Karolina Pustelnik, Angelika Broża, Anna Dzida (85.), Martyna Janaszyk (70. Mirella Folek), Karolina Konior, Wiktoria Niemiec, Angelika Nowak, Magdalena Skaba-Mrzyk, Sonia Szuściel, Julia Węglorz
Trener: Bartosz Koczy.

MTS: Barbara Pałac, Julia Jankowska, Dorota Raszewska (77. Wanesa Kapol), Adrianna Czech, Zofia Glapa, Aleksandra Krakowczyk, Roksana Kula, Paulina Laubach (72. Gabriela Pytel), Monika Patera, Katarzyna Pyka, Nikola Żmijan
Trener: Dariusz Szkatuła.