Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Beniaminek lepszy od jastrzębskiego JKS-u

29.09.2019 22:32 | 0 komentarzy | rafbl

Bez punktów z wyjazdowego spotkania 1. kolejki spotkań I Ligi Śląskiej Kobiet do Zawiercia wróciły siatkarki JKS-u SMS Jastrzębie, które przegrały w czterech setach z beniaminkiem rozgrywek - MKS-em Dwójka Zawiercie.

Pierwsza partia sobotniego spotkania to koncertowa gra zawodniczek gospodyń, które szybko zbudowały sobie wysoką przewagę i pewnie wygrały do 16. Drugi set to ponownie przewaga gospodyń, które nie zdołały jednak dowieźć prowadzenia do końca i przegrały w końcówce do 23.

Trzeci i czwarty set to powrót do bardzo dobrej dyspozycji zespołu MKS-u, z którą nie były sobie w stanie poradzić prowadzone przez trenera Jarosława Bodysa jastrzębianki. Gospodynie, które w pełni kontrolowały boiskowe wydarzenia wygrały odpowiedni do 19 i 20, a całe spotkanie 3:1.

MKS Dwójka Zawiercie - JKS SMS Jastrzębie 3:1 (25:16, 23:25, 25:19, 25:20)