imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

6 goli w 13 minut. Triumf Pstrążnej [ZDJĘCIA]

06.10.2019 09:19 | 0 komentarzy | kozz

Różnica pomiędzy LKS-em Pstrążna, a drugą drużyną z Kuźni Raciborskiej była ogromna.

Piłkarze z Pstrążnej już w trzeciej minucie objęli prowadzenie po golu Dawida Weidemana. Po kwadransie było już 2:0, a do bramki trafił Łukasz Piątek. Z każdą minutą boisko stawało się coraz cięższe i nasiąknięte opadami deszczu. To nie ułatwiało gry żadnej z drużyn. Po przerwie przyjezdni zupełnie opadli z sił i dali się "rozstrzelać" gospodarzom... w ciągu 13 minut stracili 6 goli. LKS Pstrążna wygrał w meczu VII kolejki raciborskiej C klasy aż 8:0.

LKS Pstrążna - Stal II Kuźnia Raciborska 8:0 (2:0)

Dawid Weideman 3., Łukasz Piątek 15., Łukasz Wystyrk 78., Tomasz Karkoszka 79., 87., Robert Wiedeman 83., Adam Kasparek 89., Michał Biczysko 90.+1.

LKS Pstrążna: Patryk Majchszak - Tomasz Karkoszka, Mariusz Krakowczyk, Michał Biczysko, Adrian Chrząszcz, Kamil Dziwoki, Łukasz Piątek, Szymon Sitko, Dawid Weideman (80. Adam Kasparek), Robert Wiedeman, Łukasz Wystyrk.

Stal II: Krzysztof Musioł (46. Krzysztof Gawron), Marcin Wieczorek, Joachim Czogała (82. Łukasz Zawada), Michał Tumula, Dawid Copija, Mariusz Horoń, Marcin Janik, Jakub Kania, Mateusz Kot, Oskar Mentelski, Arkadiusz Szczypka (82. Adam Bukański)