Odra Wodzisław liderem IV ligi

06.10.2019 17:18 | 4 komentarze | adi

Odra Wodzisław wygrała na wyjeździe z GKS-em Radziechowy-Wieprz 2:1 i wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli II grupy IV ligi.

Dla gospodarzy był to ważny mecz - bo pierwszy na nowej murawie. Premierowego gola zdobył na niej Patryk Dudziński, który pod koniec pierwszej połowy wyprowadził Odrę na prowadzenie. Napastnik został bohaterem spotkania, bo to on odpowiedział na bramkę gospodarzy i na 10 minut przed końcem spotkania zdobył gola na 2:1.

Dzięki wygranej Odra wskoczyła na pierwsze miejsce, dzięki... wygranej Odry Centrum z LKS-em Czaniec. Tyle samo punktów co wodzisławianie mają MRKS Czechowice-Dziedzice i Unia Książenice. Wszystkie trzy zespoły strzeliły tyle samo bramek (23), ale Odra straciła ich najmniej.

GKS Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław Śląski 1:2 (1:1)

Bramki dla Odry: Dudziński 40., 80.