ROW 1964 Rybnik przegrał po raz czwarty z rzędu

14.10.2019 09:34 | 0 komentarzy | rafbl

Czwartą z rzędu porażkę w rozgrywkach III Ligi grupy III poniósł wczoraj ROW 1964 Rybnik, który przegrał na wyjeździe z Lechią Zielona Góra 2:1.

W pierwszej połowie spotkania żaden z zespołów nie zdobył bramki. Pierwszego gola, w 64. minucie zdobyli gospodarze. Świetną indywidualną akcją popisał się Damian Stachurski, który zdecydował się na dośrodkowanie, a do piłki doszedł Wojciech Okińczyc, który otworzył wynik spotkania. Dziesięć minut później Szymon Kobusiński podwyższył prowadzenie miejscowych zdobywając strzałem głową bramkę po dośrodkowaniu Sebastiana Górskiego. W 89. minucie kontaktową bramkę dla rybniczan zdobył wracający po kontuzji Kamil Spratek, który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem głową. W końcówce ROW miał swoje szansa na doprowadzenie do remisu, jednak więcej bramek nie padło i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Rybniczanie przegrali czwarte z rzędu spotkanie w rozgrywkach ligowych.

Lechia Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik 2:1 (0:0)

Bramki: Okińczyc 64., Kobusiński 74. - Spratek 89.