środa, 1 maja 2024

imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Wysoka wygrana drużyny z Zabrza

19.10.2019 14:27 | 0 komentarzy | Olla

W 8. kolejce drugoligowych rozgrywek piłkarki KKS-u Zabrze wygrały 6:2 z Orlikiem Jelenia Góra.

Zabrzanki pierwszą bramkę w meczu zdobyły w 21. minucie gry, a na listę strzelczyń wpisała się Joanna Kęsoń. Siedemnaście minut później wyrównującą bramkę zdobyły przyjezdne. Po zmianie stron KKS Zabrze szybko wyszedł na prowadzenie. Dwie minuty po wznowieniu gry bramkarkę rywalek pokonała Zuzanna Fujarska. Drugą bramkę w meczu 8. kolejki II ligi kobiet piłkarki Orlika Jelenia Góra zdobyły w 53. minucie. Później do bramki trafiały już tylko zabrzanki. Dwa gole zdobyła Angelika Czmok, a po jednym trafieniu dołożyły Barbara Iwańska i Wioletta Dziółko.

W następnej kolejce KKS Zabrze zmierzy się na wyjeździe z UKS-em Bielawianka Bielawa.

KKS Zabrze – Orlik Jelenia Góra 6:2 (1:1)

Bramki dla KKS: J.Kęsoń (21.), Z. Fujarska (47.), A.Czmok (62., 88.), B.Iwańska (72.), W. Dziółko (90.)