Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Rezerwy GTK z drugim zwycięstwem w lidze

21.10.2019 10:54 | 0 komentarzy | rafbl

Pięcioma punktami wygrały spotkanie 3. kolejki rozgrywek III Ligi koszykarze rezerwy GTK, które pokonały na własnym parkiecie MCKS Czeladź.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Nieznacznie wygrali ją jednak gospodarze, którzy na przerwę schodzili prowadząc czterema punktami (38:34). W trzeciej kwarcie gliwiczanie prowadzeni przez trenera Grzegorza Podulka zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w defensywie dzięki czemu wygrali ją różnicą dziesięciu punktów i przed decydującą częścią gry prowadzili 62:48. W ostatniej odsłonie MCKS zdołał odrobić część start, jednak spotkanie zakończyło się zwycięstwem rezerw GKT 74:69.

GTK Gliwice II - MCKS Czeladź 74:69 (38:34)

GTK: Chodukiewicz 17, Tobiasz 11, Korczak 11, Adamczak 10, Maciejak 9, Drzewiecki 8, Wąsik 4, Poloczek 4, Nowak G., Nowak J., Mazanek, Radoń,

MCKS: Najman 14, Krawiec 14, Szymański 13, Karaś 10, Rosiński 4, Polczyk 4, Donerstag 4, Krawczyk 4, Trzaska 2, Wiśniewski 2, Gumulak