Poniedziałek, 20 maja 2024

imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Debiutancki gol Kacpra Masiaka dla reprezentacji

25.10.2019 14:00 | 0 komentarzy | kozz

Wychowanek raciborskiej Unii, a obecnie piłkarz Zagłębia Lubin strzelił swojego debiutanckiego gola dla reprezentacji Polski U-15. W rozegranym w piątek w Nowym Dworze Gdańskim meczu Polska pokonała równieśników z Islandii 4:0.

Polska tym samym zakończyła turniej towarzyski UEFA Development odnosząc dwa zwycięstwa (w tym raz po rzutach karnych) i przegrywając jeden mecz.

Masiak zagrał w meczu przeciw Islandczykom 60 minut na listę strzelców wpisał się w 27. minucie podwyższając wynik na 2:0. Minutę wcześniej gola zdobył Oliwier Sławiński. W drugiej połowie dwa gole dołożył Kacper Terlecki.

Polska: Marcel Mendez Dudziński (41. Jan Sobczuk) - Kamil Fura (48. Bartosz Krasuski), Bartosz Tomaszewski, Mateusz Jasiński (48. Konrad Magnuszewski)- Dawid Zięba, Mateusz Wójcik (60. Bartosz Mikołajczyk), Kacper Masiak (60. Dominik Janeczek), Kacper Terlecki, Oskar Kozdroń (48. Oskar Jarocha) - Krystian Okoniewski (48. Dawid Ławniczak), Oliwier Sławiński (60. Jan Niedzielski). Trener: Rafał Lasocki.