Wysoka przegrana zabrzanek

26.10.2019 17:19 | 0 komentarzy | Olla

W 9. kolejce II ligi kobiet KKS Zabrze przegrał na wyjeździe z UKS-em Bielawianka Bielawa 2:6.

Zabrzanki pierwszą bramkę w starciu z liderem II ligi straciły w 16. minucie gry. Wyrównać udało się w 25. minucie spotkania, kiedy to bramkarkę rywalek pokonała Klaudia Świderska. Chwilę przed zakończeniem pierwszej części spotkania gospodynie drugi raz trafiły do bramki KKS-u.

Po zmianie stron jako pierwsze do siatki trafiły przyjezdne z Zabrza. W 61. minucie na listę strzelczyń wpisała się Wioletta Dziółko. Na odpowiedź Bielawianki nie trzeba było długo czekać. Niespełna minutę później UKS z Bielawy trzeci raz w tym meczu wyszedł na prowadzenie. Później do bramki trafiały już tylko gospodynie, które bramkarkę z Zabrza pokonały jeszcze w 72., 73. i 85. minucie spotkania.

W sobotę 2 listopada KKS Zabrze zagra przed własną publicznością z LUKS-em Ziemia Lubińska. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

UKS Bielawianka Bielawa 6:2 (2:1)

Bramki dla KKS-u: Świderska (25.), Dziółko (61.)