Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

imieniny: Piotra, Rity, Angeliny

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Agrotim-Na Fali zwycięża lidera Nowiny.pl Katolik Group po zaciętym meczu 3:2

28.10.2019 11:24 | 0 komentarzy | MK

W pozostałych spotkania Leśna Perła bez problemu ograła Omertę Northern 3:0 i wróciła na fotel lidera rozgrywek, Lunatycy odprawili w trzech szybkich setach  zamykającą tabelę ekipę Złotnika, a Progress Szkoła Językowa wypuściła „wygrany” mecz z Enterem i przegrała po tie-breaku 2:3. W lidze kobiet Inbras Lejdis nie dały szans Juniorkom z PV Volley Krapkowice i wygrały mecz 3:0, natomiast Seniorki PV Volley Krapkowice wygrały z PV Volley Gogolin również w trzech szybkich setach 3:0.

Leśna Perła wygrała z Omertą i powróciła na fotel lidera rozgrywek

W tabeli mężczyzn po 4 kolejkach znów prowadzi Leśna Perła Damons Rybnik. Na drugie miejsce spadły Nowiny.pl Katolik Group. Obie ekipy mają po 10 pkt. Trzecie miejsce pomimo porażki utrzymała ekipa Progress Szkoła Językowa, a Enter zajmuje czwarte miejsce, ale zmniejszył stratę do trzeciego miejsca do jednego punktu. Miejsce piąte zajmują Lunatycy, a szóste Agrotim-Na Fali. Tabelę zamykają drużyny Omerty Northern i Złotnika, które jeszcze nie wygrały meczu w tym sezonie.

Wyniki IV kolejki spotkań ZOO-MAR JP Telebim RLPS :

Liga mężczyzn:

Enter El-Bis Instal-Mag – Progress Szkoła Językowa 3:2 (25:18, 25:18, 29:27, 25:22, 15: 13)

Leśna Perła Damons Rybnik – Omerta-Northern 3:0 ( 25:12, 25:15, 25:15)

Agrotim-Na Fali – Nowiny.pl Katolik Group 3:2 (17:25, 25:21, 10:25, 25:14, 15:10)

Złotnik – ZOO-MAR Lunatycy 0:3 (23:25, 19:25, 22:25)