Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

UKS Krzanowice przegrał z beniaminkiem

29.10.2019 09:38 | 1 komentarz | rafbl

Bez punktów z wyjazdowego meczu 5. kolejki rozgrywek I Ligi Śląskiej Kobiet wróciły siatkarki UKS-u Krzanowice, które w Zawierciu zmierzyły sie z beniaminkiem rozgrywek, miejscowym MKS-em Dwójka. Gospodynie wygrały to spotkanie w czterech setach.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla krzanowiczanek, które bardzo wysoko wygrały premierową odsłonę oddając rywalkom tylko 15 "oczek". Druga partia miała zgoła odmienny przebieg i gospodynie zrewanżowały się rywalkom triumfując pewnie do 17.

Trzeci set był najbardziej wyrównany, jednak skuteczniej i konsekwentniej zagrały w nim siatkarki beniaminka rozgrywek I Ligi Śląskiej Kobiet, które wygrały do 20. Czwarta i jak się okazuje ostatnia odsłona spotkania kompletnie nie udała się prowadzonym przez Tomasza Kuziaka przyjezdnym, które zdobyły w niej zaledwie 8 punktów i przegrały całe spotkanie 3:1.

Dla siatkarek UKS-u była to trzecia porażka w rozgrywkach.

MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice 3:1 (15:25, 25:17, 25:20, 25:8)

MKS: Szczerba, Łubianka, Mizera, Bochenek, Walczak, Las oraz Lepiarz (libero), Garncarz

UKS: Wilusz, Duda P., Świerczek Justyna, Gołombek, Witeczek, Świerczek Joanna, oraz Fluder (libero), Duda S., Kretek, Koczwara