Chemik szybko ustawił mecz [ZDJĘCIA]

03.11.2019 10:01 | 0 komentarzy | dud, kozz

W meczu 13. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej, Chemik Kędzierzyn-Koźle wygrał z Polonią Głubczyce.

Polonia Głubczyce przegrała trzecie kolejne spotkanie i można już mówić o kryzysie w ekipie trenera Owczarka.

Chemik Kędzierzyn-Koźle zagrał najlepsze spotkanie w tym sezonie. Ekipa gości już po 15 minutach prowadziła 2:0. Strzelanie rozpoczął były zawodnik Polonii, Andrzej Malik. Tylko dobra postawa bramkarza gospodarzy sprawiła, że wynik nie był wyższy.

Po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę, jednak nie potrafili doprowadzić do remisu. Ostatecznie Chemik wygrał zasłużenie 3:1.

Polonia Głubczyce - Chemik Kędzierzyn Koźle 1:3 (0:2)