Ewelina Kamczyk z kolejnymi bramkami

03.11.2019 10:15 | 0 komentarzy | Olla

W sobotę 2 listopada Górnik Łęczna rozegrał zaległe spotkanie 1. kolejki Ekstraligi kobiet z UKS-em SMS Łódź. Dwukrotnie do bramki trafiła Ewelina Kamczyk.

Górnik Łęczna, lider ekstraligi kobiet, bez problemu wygrał z szóstą drużyną w tabeli - UKS-em SMS Łódź. W zaległym meczu 1. kolejki strzelanie rozpoczęła pochodząca z Krzyżanowic Ewelina Kamczyk, która bramkarkę z Łodzi pokonała w 17. minucie spotkania. Drugą bramkę Kamczyk dołożyła w 59. minucie gry, a jej Górnik Łęczna wygrał 5:1.

Po 10. kolejkach Ekstraligi kobiet w klasyfikacji strzelczyń prowadzi Ewelina Kamczyk, która na swoim koncie ma już 20 goli. Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajmuje inna zawodniczka pochodząca z naszego regionu. Dżesika Jaszek z Cyprzanowa, która na co dzień gra w Czarnych Sosnowiec, w tym sezonie zdobyła 10 bramek.