Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Wilki Wilcza zamykają tabelę

09.11.2019 17:28 | 0 komentarzy | adi

Wilki Wilcza przegrały u siebie z Kuźnią Ustroń 1:3 i spadły na ostatnie miejsce w tabeli.

Już po pierwszej połowie gospodarze przegrywali dwoma bramkami po trafieniach Damiana Madzi i Konrada Kudera z rzutu karnego. W drugiej połowie prowadzenie Kuźni podwyższył Mykhailo Lavruk. Gospodarze dopiero przy stanie 0:3 zdołali zdobyć honorową bramkę, a na listę strzelców wpisał się Przemysław Stebel.

Jako że Beskid Skoczów rozgromił Unię Książenice, Wilki spadły na ostatnie miejsce w tabeli. Mają punkt straty do skoczowian i aż pięć mniej od Odry Centrum.

Wilki Wilcza - Kuźnia Ustroń 1:3 (0:2)

Bramki: Stebel 71. - Madzia 13., Kuder 45. (k), Lavruk 64.

Wilki: Jakub Szymajda - Kamil Brachczek (46. Marek Wiśniewski), Dominik Czekański, Marcin Leszczyński (46. Szymon Górecki), Jakub Dankowski, Bartosz Sulima, Łukasz Żyrkowski (73. Piotr Buchalik), Tomasz Tabiś, Kamil Wawoczny, Mateusz Wiśniowski, Przemysław Stebel (88. Damian Bartos).

Kuźnia: Bartosz Sekuła - Damian Madzia, Michał Pszczółka, Arkadiusz Trybulec, Dariusz Rucki, Arkadiusz Jaworski (68. Tomasz Czyż), Jakub Wojtyła, Konrad Kuder (79. Anton Fizek), Mykhailo Lavruk, Jakub Waliczek (68. Paweł Sękowski), Maksymilian Wojtasik (68. Adrian Sikora).