Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Wysokie zwycięstwo zabrzańskiego klubu

09.11.2019 16:42 | 0 komentarzy | Olla

W ostatniej kolejce rundy jesiennej II ligi kobiet KKS Zabrze wygrał z Rolnikiem II Biedrzychowice aż 12:0.

Zabrzanki bardzo szybko wyszły na prowadzenie. Już w 4. minucie gry do bramki rywalek trafiła Angelika Czmok. Niespełna minutę później było 2:0, a na listę strzelczyń wpisała się Wioletta Dziółko. W 27. minucie gry bramkarkę rywalek pokonała Barbara Iwańska. Sześć minut później drugą bramkę dla KKS w tym meczu zdobyła Wioletta Dziółko. Chwilę później na 5:0 podwyższyła Klaudia Świderska. W ostatnich minutach pierwszej części spotkania zabrzanki jeszcze dwa razy znalazły drogę bramki rywalek. Po przerwie, podobnie jak było to w pierwszej połowie, do bramki trafiały tylko zawodniczki KKS-u Zabrze – dwukrotnie na listę strzelczyń spisała się Barbara Iwańska, a po jednym trafieniu dołożyły Katarzyna Ciepła, Laura Englisz i Roksana Fross.

Rundę jesienną KKS Zabrze kończy na 5. miejscu w tabeli II ligi kobiet. W 11 ligowych spotkaniach zabrzanki wygrały sześć razy, raz zremisowały, a czterokrotnie schodziły z boiska bez punktów na koncie.

Rolnik II Biedrzychowice - KKS Zabrze 0:12 (0:7)

Bramki: Angelika Czmok (4., 42.), Wioletta Dziółko (5., 33.), Barbara Iwańska (27., 50., 63.), Klaudia Świderska (36.), Laura Englisz (43., 74.), Katarzyna Ciepła (62.), Roksana Forss (78. k)