Skromne zwycięstwo Decoru w Jasienicy

12.11.2019 10:25 | 0 komentarzy | QbA

Decor Bełk wygrał na wyjeździe z Drzewiarzem 1:0.

W XIV kolejce spotkań IV ligi II grupy śląskiej rywalizowały ze sobą zajmujący 5. miejsce w tabeli Drzewiarz Jasienica z zajmującym 11. pozycję Decorem Bełk. Spotkanie miało szczególne znaczenie dla zespołu gospodarzy z Jasienicy jako, że ich strata do lidera na 2. kolejki przed końcem rundy jesiennej wynosiła zaledwie 5 punktów.

Mecz w Jasienicy był dość wyrównany i twardy jedyną bramkę w spotkaniu zdobył Wojciech Rasek w 43. minucie ustalając tym samym wynik spotkania na 1:0 dla przyjezdnych z Bełku. Sędzia pokazał w tym aż 7 żółtych kartek w tym dwie dla Łukasza Radomskiego co w konsekwencji oznaczało kartkę czerwoną i konieczność opuszczenia boiska w 77. minucie skazując tym samym gospodarzy na kończenie meczu w dziesiątkę.

Decor Bełk: Dawid Witek, Andrzej Niewiedział, Dominik Święch, Wojciech Orzeł, Piotr Groborz, Tomasz Reguła, Robert Dymowski, Kamil Maj, Kamil Sikora, Wojciech Rasek Damian Olczak.