Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Dwanaście medali raciborskich Łamatorów

15.11.2019 18:16 | 0 komentarzy | rafbl

W poniedziałek 11 listopada w Katowicach odbył się ósmy ostatni punktowany turniej z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w ju-jitsu sportowym sezonu 2019, w którym udział wzięli zawodnicy "Łamatora" Racibórz.

Zawodach zorganizowane zostały przez Roan Fight Club Katowice oraz Śląski Związek Ju-jitsu i wzięło w nich udział 230 zawodników z 18 klubów. Raciborski klub brazylijskiego ju-jitsu "Łamator" reprezentowało 6 najmłodszych zawodników, którzy po wielu zaciętych pojedynkach zdobyli w sumie 12 medali.

Zawodnicy raciborskiego klubu walczyli w dwóch odmianach walki:

• Ne Waza, której zasady zbliżone są do brazylijskiego ju-jitsu

oraz

• Fighting bez I fazy na zasadach zbliżonych do judo

Zawodnicy "Łamatora" zdobyli w zawodach trzy złote, osiem srebrny i jeden brązowy medal. Poza podium uplasował się się natomiast w swojej kategorii Patryk Szymiczek. Prezentujemy miejsca poszczególnych zawodników raciborskiego klubu: