Ewelina Kamczyk znów strzela

17.11.2019 14:10 | 0 komentarzy | Olla

W weekend rozegrana została ostatnia kolejka rundy jesiennej ekstraligi kobiet.

W hicie 11. kolejki kolejki ekstraligi kobiet Medyk Konin zagrał z Górnikiem Łęczna. Górą były przyjezdne z Łęcznej, które wygrały 3:0. W 64. minucie gry na listę strzelczyń wpisała się pochodząca z Krzyżanowic Ewelina Kamczyk. Spotkanie z trybun oglądała Nikol Kaletka z Grzędzina. Zawodniczka Medyka Konin ze względu na kontuzję nie zagrała w ostatnim meczu rundy jesiennej.

W niedzielę KKS Czarni Sosnowiec mierzył się z Mitechem Żywiec. Sosnowiczanki wygrały 4:0, a od pierwszych minut w spotkaniu zagrały Dżesika Jaszek z Cyprzanowa oraz Karolina Wieczorek z Raciborza.

Po 11. ligowych kolejkach w tabeli przewodzi Górnik Łęczna. Na drugim miejscu z ośmioma punktami straty znajduje się Medyk Konin. W klasyfikacji strzelczyń najlepsza jest Ewelina Kamczyk, która w rundzie jesiennej zdobyła 21 goli.