imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

NMC Górnik Zabrze ograł Stal Mielec

20.11.2019 20:05 | 0 komentarzy | adi

NMC Górnik Zabrze pokonał u siebie ostatnią w tabeli Stal Mielec 30:22.

W pierwszej połowie zespół z Mielca był trudną przeszkodą dla zabrzan. NMC Górnik do przerwy prowadził tylko jedną bramką (15:14), a był nawet moment, że to przyjezdni mieli dwa punkty przewagi (8:10). W drugiej części swoje grali jednak już tylko gospodarze, u których po raz kolejny błyszczał Martin Galia. Spośród graczy z pola na wyróżnienie zasłużył Krzysztof Łyżwa.

Czołówka wygrała swoje mecze, dlatego w tabeli nie doszło do zmian. Prowadzi Orlen Wisła Płock (36 pkt) przed PGE Vive Kielce (33) i NMC Górnikiem (30).

NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec 30:22 (15:14)

Górnik: Galia - Sićko 5, Bondzior 4, Łyżwa 4, Kondratiuk 3, Tomczak 3, Daćko 3, Sluijters 2, Czuwara 2, Bis 1, Gliński 1, Buszkow 1, Tatarincew, Pawelec.

Stal: Andjelić, Wiśniewski - Wojdak 6, Wołyncew 5, Kornecki 4, Wilk 4, Krępa 2, Grzegorek 1, Dudka, Skuciński, Olszewski, Chodara, Kozioł, Krupa, Jędrzejewski.