RKK AZS Racibórz z szóstą porażką

23.11.2019 20:39 | 0 komentarzy | Olla

W meczu 9. kolejki II ligi kobiet koszykarki RKK AZS Racibórz uległy drużynie ISWJ Wisła 72:84.

Spotkanie w Wiśle lepiej rozpoczęły raciborzanki. Po pierwszej kwarcie podopieczne Marcina Parzonki prowadziły 26:24. Przewagi punktowej nie udało się jednak RKK utrzymać zbyt długo. W drugiej kwarcie skuteczniejsze były gospodynie. Po przerwie raciborskie koszykarki próbowały odrobić stracone punkty, jednak drużyna ISWJ była tego dnia bardziej efektywna i popełniała mniej błędów.

Przegrana w Wiśle była szóstą ligową porażką RKK AZS Racibórz w tym sezonie. W dotychczas rozegranych meczach raciborzanki tylko raz schodziły z parkietu ze zwycięstwem. W następnej kolejce RKK AZS Racibórz zagra przed własną publicznością z RMKS Rybnik.

ISWJ Wisła – RKK AZS Racibórz 84:72 (24:26, 26:14, 12:18, 22:14)

Wisła: Laura Kotrys 8, Justyna Brańska 17, Marta Grabska, Karolina Kiraga 10, Daria Caputa, Aleksandra Suszka, Sandra Hracka 12, Kamila Waliczek 15, Justyna Pilch 22
Trener: Przemysław Kurzok.

Racibórz: Alicja Botorek 1, Zuzanna Stęc 8, Maria Cichy 4, Nikol Dudek, Anna Bogusz, Laura Cichy 14, Martyna Bąkowska, Wiktoria Grzegorzek 15, Julia Karwot 7, Aneta Bolek 22, Karolina Zimnicka 1
Trener: Marcin Parzonka.