Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

Akademia Talentów przegrała po raz czwarty w sezonie

02.12.2019 19:57 | 0 komentarzy | rafbl

W sobotnim meczu grupy 5 II Ligi siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla przegrali na własnym parkiecie z Wie-druk MKS Będzin w trzech setach.

Premierowa odsłona spotkania od początku przebiegała pod dyktando gości. Jastrzębianie nie mieli pomysłu jak przeciwstawić się skutecznie grającym rywalom i przegrali bardzo wyraźnie do 18.

Zdecydowanie więcej emocji było w drugim secie. W tym wynik przez większą jego część raz po raz oscylował w okolicach remisu. W końcówce to przyjezdni przechylili jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając minimalnie do 23.

W trzecim secie obraz gry nie uległ zmianie. Wyraźnie lepiej prezentowali się będzinianie, którzy wygrali do 21, a całe spotkanie 0:3.

Jastrzębianie, którzy spośród siedmiu rozegranych meczów wygrali trzy w ligowej tabeli plasują się na półmetku rozgrywek na 5. miejscu.

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Wie-druk MKS Będzin 0:3 (18:25, 23:25, 21:25)