Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Sośnica bez powodzenia w Świdniku

03.12.2019 14:52 | 0 komentarzy | kozz

Pierwszoligowi futsaliści Sośnicy Gliwice rozegrali mecz 11. kolejki. W Świdniku przegrali z AZS UMCS Lublin 2:8.

Gliwiczanie długo wytrzymywali napór gospodarzy. Dopiero w 14. minucie ekipa z Lublina objęła prowadzenie po bramce Jakuba Wankiewicza. Przed przerwą było 2:0 dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się Michał Ostrowski. Po przerwie AZS szybko podwyższył na 4:0 po bramkach Krystiana Michalaka i Mateusza Szafrańskiego. Pierwsze trafienie Sośnica zanotowała w 33. minucie wówczas do bramki trafił Wojciech Popiel. W ostatnich minutach padło jeszcze pięć goli. Dla gospodarzy strzelali Ostrowski (x2), Wankiewicz i Michalak, a dla Sośnicy ponownie Popiel.

Lublinianie plasują się na trzecim miejscu, futsaliści Sośnicy są także na trzeciej pozycji, ale od końca tabeli.

AZS UMCS Lublin - Sośnica Gliwice 8:2 (2:0)

Wankiewicz 14., 39., Ostrowski 18., 35., 37., Michalak 25., 39., Szafrański 26. - Popiel 33., 37.