Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Ostatni mecz na Jastorze w tym roku wygrany

20.12.2019 20:12 | 0 komentarzy | adi

JKH GKS Jastrzębie pokonał Lotos PKH Gdańsk 3:0. Był to ostatni mecz ligowy na Jastorze w tym roku.

Spotkanie nie było zbyt widowiskowe. Brakowało ciekawych akcji i przede wszystkim bramek. Pierwsze trafienie miało miejsce dopiero w 46. minucie. Dobrze dysponowanego bramkarza gości pokonał - przy grze w przewadze - Patryk Matusik.

Chwilę później to zespół z Gdańska grał w przewadze i... skończyło się drugą bramką dla JKH. Przyjezdni stracili krążek i w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Łukasz Nalewajka, który podwyższył na 2:0. Wynik kilka minut później ustalił Kamil Górny.

Dzięki wygranej jastrzębianie zrównali się punktami z liderem, ale GKS Tychy swoje spotkanie z tej kolejki dopiero rozegra.

JKH GKS Jastrzębie - Lotos PKH Gdańsk 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

• 1:0 - Patryk Matusik (Jakub Gimiński), 45:18 5/4
  • 2:0 - Łukasz Nalewajka (Dominik Jarosz), 47:56 4/5
  • 3:0 - Kamil Górny (Dominik Jarosz, Kamil Wróbel), 53:46