Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

JKS SMS Jastrzębie gościnny dla beniaminka

12.01.2020 07:57 | 0 komentarzy | rafbl

Trzech setów potrzebowały siatkarki beniaminka I Ligi Śląskiej Kobiet - MKS-u Dwójka Zawiercie do pokonania JKS-u SMS Jastrzębie. Spotkanie rozegrano w ramach 12. kolejki rozgrywek.

Premierowa odsłona okazała się najbardziej wyrównana, choć od początku kilkupunktową przewagę miały przyjezdne. Jastrzębianki nie były w stanie przełamać dobrze dysponowanych rywalek i przegrały ostatecznie do 20.

W drugim secie podopieczne Jarosława Bodysa dostały prawdziwą lekcję siatkówki. Zawodniczki MKS-u były w tej części gry wyraźnie lepsze od jastrzębianek, którym udało się zdobyć w całym secie zaledwie 9 "oczek".

Trzecia i zarazem ostatnia partia spotkania miała podobny przebieg do poprzedniej. Zawodniczki beniaminka rozgrywek w pełni kontrolowały przebieg gry i oddały JKS-owi 13 punktów triumfując w całym meczu 0:3.

Jastrzębianki z 5 punktami na koncie zajmują przedostatnie, jedenaste miejsce w tabeli. Prowadzi z 33 "oczkami" SMS PZPS Szczyrk III.

JKS SMS Jastrzębie - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (20:25, 9:25, 13:25)

JKS: Kijańska, Bury, Kuczera, Pławecka, Babiuch, Żagan oraz (libero), Polak, Ząbek, Rzepa, Zabłocka

MKS: Szczerba, Łubianka, Mizera, Jaworska-Nowak, Cisowska, Bochenek oraz Lepiarz (libero), Walczak