Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Dziesięć bramek w derbach [ZDJĘCIA]

19.01.2020 09:29 | 0 komentarzy | dud

W meczu 15. kolejki Ekstraklasy futsalu, Piast Gliwice zremisował z Clearexem Chorzów.

Aż dziesięć bramek zobaczyli kibice zgromadzeni w Arenie Gliwice. Piast zremisował z wiceliderem rozgrywek 5:5.

Mecz od mocnego uderzenia rozpoczął Piast Gliwice, który po 7 minutach prowadził 2:0. W pierwszej połowie spotkania tempo gry było bardzo wysokie i obie ekipy często stwarzały sobie dogodne sytuacje strzeleckie. Dlatego jeszcze w pierwszej połowie spotkania padło łącznie sześć bramek. Goście z Chorzowa pokazali charakter i odrobili straty. Na przerwę ekipy schodziły z wynikiem 3:3.

Wymiana ciosów trwała również w drugiej połowie. Tę część znów lepiej rozpoczęli zawodnicy Piasta. Jednak Clearex zdołał wyrównać i wyjść na prowadzenie. Końcówka spotkania była niezwykle emocjonująca i Piast wyrównał na dwie sekundy przed końcem. Bohaterem został Michał Cygnarowski.

W następnej kolejce Piast Gliwice zagra z drużyną AZS UŚ Katowice.

Piast Gliwice - Clearex Chorzów 5:5 (3:3)